Strona główna » BLOG » Withings Body - waga, która pomoże Ci osiągnąć wymarzone rezultaty

Kategorie

PolskiAngielski
  • STM
  • BMW
  • puro ładowarki

Withings Body - waga, która pomoże Ci osiągnąć wymarzone rezultaty

Data dodania: 19-07-2021

W połączeniu z dedykowaną aplikacją, waga daje pełny przegląd tego, co dzieje się w Twoim ciele. Waga pozwala również odczytywać masę mięśniową i kostną oraz procent tłuszczu i wody w organizmie.

 

Waga bezproblemowo łączy się z aplikacją na smartfona przez Wi-Fi. Nie trzeba więc ręcznie zapisywać pomiarów, co oszczędza mnóstwo czasu, a z drugiej stronie daje szerokie możliwości analizy przez system. Użytkownicy nigdy nie muszą ręcznie śledzić zmian, za to mają dostęp do pełnej historii. Mając na rynku wiele wag łazienkowych, które robią praktycznie to samo, warto sprawdzić, dlaczego akurat waga Withings Body daje szerokie możliwości.

Czym jest inteligentna waga Withings Body?

Inteligentna waga Withings Body oferuje najlepsze wrażenia z monitorowania własnej wagi. Produkt dostosowany jest do osób poszukujących łatwego i skutecznego zarządzania wagą oraz innymi, ważnymi parametrami. Ważenie to bowiem dopiero pierwszy krok. Każda sesja zapewnia również natychmiastową informację zwrotną na ekranie, dotyczącą masy ciała i BMI. Inteligentne wagi Withings Body umożliwiają automatyczną synchronizację z bezpłatną aplikacją, która instalowana jest na smartfonie, dzięki czemu możesz śledzić postępy w dowolnym miejscu i czasie.

 

Withings Body to waga, która mierzy Twoją wagę, BMI, procent tłuszczu, masę mięśniową i inne statystyki, które są istotne dla Twoich celów zdrowotnych i sprawnościowych. Waga jest kompatybilna z Wi-Fi i może być również zsynchronizowana z wieloma aplikacjami fitness, które funkcjonują zarówno na smartfonach opartych o system iOS, jak i Android. Ważną zaletą produkty jest to, iż wagi nie trzeba kalibrować go pod kątem dokładności, w porównaniu ze standardowymi wagami. Za każdym razem, gdy używasz wagi otrzymujesz 99,9% dokładności.

Jaką inteligentną wagę wybrać?

Waga Withing Body + Composition Wi-Fi jest prawdopodobnie najlepszym wyborem, jeśli chcesz mieć produkt uznawany za najdokładniejszy na rynku. Sprawdź modele, na które warto zwrócić uwagę:

 

1. Withings Body + - bezprzewodowa waga łazienkowa do urządzeń iOS i Android (czarna) to zaawansowane propozycja akcesorium, które odnajdzie się w każdym domu. Waga pokazuje wykresy, które pokazują trend z kilku ostatnich pomiarów. Cała magia dzieje się w aplikacji, którą można sparować ze smartfonem Apple, jak i Android. W aplikacji znajdziemy szereg informacji takich jak spersonalizowane wskazówki i cotygodniowe raporty.
 

Nokia Body - bezprzewodowa waga łazienkowa do urządzeń iOS i Android (czarna)-135172

 

2. Withings Body + - bezprzewodowa waga łazienkowa do urządzeń z systemem iOS i Android (biała) to podobnie jak poprzednik, idealny kompan w drodze po lepszą sylwetkę. Waga Withings Body potrafi automatycznie rozpoznać różnych użytkowników, dzięki czemu staje się bardzo ważnym gadżetem wśród wszystkich domowników.
 

Withings Body + - bezprzewodowa waga łazienkowa do urządzeń z systemem iOS i Android (biała)

 

3. Withings Body Cardio - waga z pełną analizą składu masy ciała oraz pomiarem prędkości fali tętna (czarna) jest zaawansowaną propozycją, która spełni najbardziej wygórowane oczekiwania użytkowników. Waga Body Cardio umożliwia ocenę stanu zdrowia układu sercowo-naczyniowego. Z wysoką precyzją analizuje także skład masy ciała, w tym parametry takie jak waga, % tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej oraz wodę.

Withings Body Cardio - waga z pełną analizą składu masy ciała oraz pomiarem prędkości fali tętna (czarna)

Jeśli jest jedna rzecz, którą musimy zawsze mieć w domach, zdecydowanie powinna być to waga. Zwłaszcza, gdy jesteśmy w trakcie dbania o kondycję i zdrowie, zawsze dobrym pomysłem jest pilnowanie swojej wagi i innych istotnych parametrów. Nawet w sytuacjach, gdy nie mamy za wiele wspólnego ze sportem, warto jest mieć pod ręką wagę, która pozwoli określić kluczowe wskaźniki zdrowotne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zaawansowanych i inteligentnych wag łazienkowych, które pozwolą Ci łatwiej i skuteczniej zadbać o siebie!


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BLOG
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2021
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu