Strona główna » STREFA APPLE » Ładowarki » Ładowarki sieciowe i bezprzewodowe

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Ładowarki sieciowe i bezprzewodowe

Ładowarki sieciowe i bezprzewodowe

Szybkie ładowarki stacjonarne i indukcyjne do iPhone

Szybkość ładowania urządzeń iPhone lub iPad w obecnych czasach do jedno z ważniejszych cech branych pod uwagę podczas zakupu łądowarki sieciowej lub coraz częściej ładowarek bezprzewodowych - induktyjnych w standardzie Qi. 
Ładowarki stacjonarne to idealne rozwiązanie dla naszych urządzeń Apple zarówno w domu jak i w biurze, firmie a nawet w punktach obsługi klineta np. w bankach, gdzie idealnie sprawdzają się ładowarki indukcyjne wmontowane w blaty i dostępne dla klientów lub ładowarki bezprzewodowe multi charge, które potrafią ładować nawet trzy urządzenia Apple jednocześnie, w tym Apple Watch.
Szybkie ładowarki Qi lub sieciowe, wyposażone w system Fast Charge zapewniają większą moc dzięki czemu nasz telefon Apple potrafi zostać naładowany nawet do ok. 50-60% w niespełna 30min a zabezpieczenia w ładowarkach cały czas monitorują proces ładowania i chronią twoje urządzenia.
 

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYQUOKKARICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020