Strona główna » Dom » Na napoje » Termosy i butelki

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Termosy i butelki

Nowoczesne i bezpieczne termosy, butelki termiczne, butelki sportowe

Oferta wyjątkowych produktów przeznaczonych dla wszystkich, którzy lubią aktywność fizyczną, spacery, jazdę na rowerze, treningi na siłowni lub po prostu poszukują produktu idealnego na upalne czy też mroźne zimowe dni. Butelki termiczne, termosy, butelki dla sportowców najlepszych i cenionych producentów na całym świecie.
Nasza oferta to akcesoria takich marek jak m.in. BULIT, PURO, QUOKKA wykonane z trwałych, nowoczesnych i przede wszystkim bezpiecznych dla zdrowia komponentów i tworzyw.
 
 

Świetny design, nowoczesne materiały

Nowoczesne butelki termiczne wykonane z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i wygodnych w utrzymaniu czystości. 
TRITAN - ma wielką wytrzymałość i trwałość, a także krystaliczną przezroczystość i bardzo niską wagę. Te właściwości oznaczają, że Tritan jest obecnie coraz bardziej poszukiwany przez tych, którzy chcą kupić nową butelkę i zabierać ją zawsze ze sobą.
STAL NIERDZEWNA - Idealny kompromis pomiędzy designem a jakością można znaleźć w stali nierdzewnej: odporny na korozję i ścieranie, łatwy do czyszczenia i jeden z najlepszych izolatorów termicznych, utrzymujący temperaturę cieczy na dłużej. Wszystko to przy jednoczesnym zachowaniu nowoczesnego i wyrafinowanego designu!
LDPE - Odporny, lekki i elastyczny. Idealny materiał w ekonomicznej i sportowej ofercie butelek, zachowujący świetny designu i funkcjonalności.
ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYQUOKKARICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020