Strona główna » STREFA APPLE » Adaptery i przejściówki do Apple

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Thunderbolt kabel - Adaptery i przejściówki do iPhone, iPad, Macbook

Adaptery i przejściówki do Apple

W tej kategorii dostępne są adaptery i przejściówki do różnego rodzaju urządzeń. Oferujemy przewody przełączeniowe z USB do HDMI umożliwiające szybki przesył danych. W przygotowanym przez nasz asortymencie nie mogło także zabraknąć nowoczesnych rozwiązań, takich jak Thunderbolt – kabel ten wyróżnia się jeszcze większą przepustowością. Adaptery wykonane są z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu charakteryzują się trwałością i długim, niezawodnym działaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Złącze Thunderbolt

Użytkownicy iPhone'a często spotykają się z podobnym problemem, mianowicie, często produkowane akcesoria nie są kompatybilne z ich urządzeniem. Słuchawki, ładowarki i porty komputerowe nierzadko funkcjonują jedynie z kablami USB typu B lub C, zupełnie ignorując potrzeby klientów Apple'a. Thunderbolt kabel rozwiązuje ten problem całkowicie, oferując typ adaptera, który połączy jeden lub więcej kabli lightning w uniwersalną przejściówkę, która będzie pasować do każdego urządzenia. Takie rozwiązanie oferowane przez Thunderbolt, pozwala na natychmiastowe pokonanie problemu niepasujących kabli.


 

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYQUOKKARICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020