Strona główna » STREFA APPLE » Ładowarki » Ładowarki samochodowe

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Ładowarki samochodowe

Ładowarki samochodowe

Ładowarka do auta dla urządzeń iPhone, iPad

Jesteś często w trasie, planujesz wyjazd na urlop? nie zapomnij o zasilaniu dla swojego iPhone'a lub iPada. Ładowarki samochodowe to praktycznie już podstawowe akcesorium jakie trzymamy w schowku naszego auta lub nawet nie wyjmujemy jej z gniazda zapalniczki. 
W dzisiejszych czasach urządzenia przenośne potrzebują znacznie większej mocy z ładowarek a i czas, którego ciągle nam barkuje sprawia, ze ładowarki samochodowe z naszej oferty posiadają certyfikaty szybkiego ładowania "Fast Charge" oraz specjalne zabezpieczenia antyprzepięciowe dla ochrony towojego urządzenia oraz samochodu.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Cechy szczególne
Długość

Ładowarka z przewodem Lightning lub bez.

Bezpieczne i certyfikowane ładowarki jakie można znaleźć w Naszym sklepie Mobilemania.pl to akcesorium dostosowane do potrzeb użytkownika.
Naszym klientom proponujemy tylko najwyższej jakości produkty, które posiadają w zestawie kabel Lightning lub bez przewodu. Ładowarki, zarówno z przewodem w zestawie jaki i bez posiadają odpowiednie certyfikaty, które zapewniają odpowiednią moc i współpracę z ładowanymi urządzeniami Apple.
 
ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYRICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020