Strona główna » Do telefonów » Uchwyty

Kategorie

PolskiAngielski
  • STM
  • BMW
  • puro ładowarki

FUNKCJONALNE UCHWYTY DO TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

Uchwyty

Jeszcze kilkanaście lat temu telefony komórkowe pełniły rolę wyłącznie komunikacyjną. Jednak wraz z postępem technologicznym ich funkcje rozrosły się do rangi multimedialnej, z której obecnie korzysta każdy z nas. Możliwość szybkiego wyszukiwania, nawigacja GPS czy mapy mogą okazać się bardzo przydatnym narzędziem, szczególnie podczas dalekiej podróży. Aby jednak móc w pełni korzystać z tych funkcji, warto zaopatrzyć się w uchwyt do telefonu komórkowego, który pozwoli mieć go zawsze w zasięgu wzroku i pod ręką. W naszym sklepie Mobilemania.pl znajdziesz szeroki wybór uchwytów zarówno samochodowych, jak i rowerowych. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałą ofertą naszego sklepu, w której znajdą Państwo wszelkie niezbędne akcesoria do urządzeń mobilnych.


 

Uchwyty samochodowe i rowerowe

Sklep internetowy Mobilemania.pl przygotował specjalną ofertę uchwytów do telefonów komórkowych, przeznaczonych do montowania w samochodzie oraz na rowerze. Wśród naszych uchwytów samochodowych znajdziesz modele, które można mocować bezpośrednio do szyby, kokpitu lub na kratkę wentylacyjną. Oferujemy uchwyty z możliwością bezprzewodowego ładowania telefonu oraz funkcją obrotu o 360 stopni, dającą możliwość ustawienia go w dowolnej pozycji. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów, takich jak poliwęglan, poliuretan, silikon oraz stal nierdzewna.

Uchwyty do smartfonów montowane do roweru to idealne rozwiązanie dla miłośników rowerowych wycieczek. Oferujemy wysokiej klasy uchwyty, które zapewnią maksymalne bezpieczeństwo korzystania ze smartfona, nawet podczas jazdy rowerem. Dzięki naszym uchwytom, możesz bez ograniczeń korzystać z nawigacji GPS, sprawdzić aktualnie przebytą trasę oraz odległość. Wykonane zostały z materiałów odpornych na warunki pogodowe oraz korozję. Posiadają możliwość obrotu o 180 lub 360 stopni, a także są w pełni wodoszczelne. Montuje się je do kierownicy lub mostka roweru tak, aby telefon był zawsze w zasięgu wzroku.

Jak wybrać odpowiedni uchwyt?

Obecnie na rynku akcesoriów mobilnych można znaleźć szeroki wybór uchwytów do telefonów komórkowych. Czym więc należy się kierować, aby zakup okazał się trafiony? Podczas zakupu uchwytu zarówno samochodowego, jak i rowerowego szczególną uwagę zwróć na materiały, z których został wykonany. Wysoka jakość wykonania przekłada się na bezpieczeństwo podczas użytkowania, a także jego trwałość. Niezwykle ważną kwestią podczas wyboru uchwytu jest także jego wymiar. Im mniejszy tym lepiej! Nie będzie on w dużym stopniu ograniczał widoczności, szczególnie w przypadku uchwytu samochodowego. Swoboda ustawienia pozycji wyświetlacza to aspekt, o którym również nie należy zapominać. Powinien on umożliwiać ruch w każdym kierunku, tak aby dostosować położenie wyświetlacza do indywidualnych potrzeb.

Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2021
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu