Strona główna » Do telefonów » Akcesoria Huawei » Huawei MATE 20

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Huawei MATE 20

Huawei MATE 20

Akcesoria ochronne do Huawei MATE 20

Nowoczesne telefony naszpikowane techniką są kosztowne, lecz często podatne na uszkodzenia, dlatego warto o nie dbać, stosując odpowiednie akcesoria ochronne do Huawei MATE 20. W sklepie Mobilemania.pl znajdziesz wszelkie elementy, które skutecznie ochronią Twój smartfon przed nieszczęśliwymi wypadkami, takimi jak stłuczenia czy głębokie zarysowania. W ofercie znajdują się między innymi znakomite obudowy, etui, a także szkła ochronne. Wszystkie akcesoria są wykonane są z najlepszej jakości materiałów i gwarantują wieloletnią skuteczność.


 

Funkcje etui ochronnych

Główną zaletą akcesoriów takich jak obudowy ochronne do Huawei MATE 20 jest doskonałe zabezpieczenie smartfonów przed zniszczeniem oraz zużyciem. Modele dzielą się na kilka podkategorii - warto poznać wszystkie. Praktycznie każdy zapewnia stuprocentową ochronę przed skutkami upadku nawet z kilku metrów. Egzemplarze zwykle złożone są z kilku warstw grubego tworzywa i dzięki temu odporne na większość czynników zewnętrznych, np. na uderzeń o twarde podłoże. Chronią zarówno tył telefonu, jak i jego boki, a w niektórych modelach także przód za sprawą podwyższonych boków, które wystają ponad powierzchnię ekranu.

Design i stylistyka obudów ochronnych

Etui ochronne do Huawei MATE 20 są bardzo zróżnicowane. Masywne modele są przeznaczone dla użytkowników obu płci, którzy oczekują nie tylko znakomitej ochrony, lecz także ponadprzeciętnego wyglądu smartfona. Klientom, którzy cenią sobie oryginalny wygląd swojego telefonu oferujemy wersje slim. Takie modele zazwyczaj wykonane są z cienkiego tworzywa sztucznego i nie wpływają znacząco na rozmiar urządzenia. Proponujemy też etui półprzezroczyste i całkowicie przezroczyste eksponujące design telefonu.

Chroń także wyświetlacz!

Folie zabezpieczające, które były szeroko stosowane jeszcze kilka lat temu, nie spełniały oczekiwań większości użytkowników. Oferowany przez nie poziom ochrony był bardzo niski i nie zmniejszał ilości rys powstających wskutek typowego użytkowania. Nowoczesne, hartowane szkła ochronne do Huawei MATE 20 są o wiele lepszym rozwiązaniem. Dzięki procesowi hartowania mają twardość aż 9H w 10-stopniowej skali Mohsa i cechują się bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpieczają ekran przed wszelkimi rysami, a także chronią go przed stłuczeniem, a to za sprawą absorpcji energii powstałej przy uderzeniu o twarde podłoże. Koniecznie zamów etui do Huawei i uzupełnij je znakomitym szkłem hartowanym. Zapraszamy!

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYQUOKKARICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020