Strona główna » STREFA APPLE » Uchwyty do iPhone » Uchwyty na rower

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Uchwyty na rower

Uchwyty na rower

Solidne uchwyty na kierownicę roweru lub motocykla

Uchwyty dla smartfonów Apple to nie tylko produkty do montażu w samochodach, należy również pamiętać o kierowcach jednośladów, zarówno tych na motocyklach jak i rowerach.
Specjalnie dla tej grupy wybraliśmy solidne, wygodne i co najważnie, bezpieczne uchwyty na kierownicę, które idealnie sprawdzą się podczas przejażdżki rowerowymi szlakami czy wyprawie motocykowej.
Uchwyty na kierownicę w konfiguracji otwartej, tz bez zamykanej pokrywy polecamy używać z markowymi i solidnymi obudowami dedykowanymi dla danego modelu iPhone aby zapewnić dodatkową ochronę naszemu smartfonowi. 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Kompatybilność
Typ produktu
Kolor

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYRICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020