Strona główna » Do telefonów » Akcesoria Samsung » Samsung Galaxy S8

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Akcesoria ochronne Samsung Galaxy S8

Każdy telefon warto chronić przed zniszczeniem i śladami zużycia, które zmniejszają wartość urządzenia. W Mobilemania.pl znajdziesz znakomite obudowy ochronne do Samsung Galaxy S8, których jakość i design stoją na najwyższym poziomie. W szerokiej ofercie znajdują się również szkła hartowane na ekran S8, które będą chronić cały przód Twojego smartfona i doskonale zabezpieczą wyświetlacz przed rysami i stłuczeniami. Koniecznie poznaj naszą ofertę!


 

Obudowy ochronne najwyższej jakości

Charakterystyczną cechą produktów oferowanych w Mobilemania.pl jest ich wysoka jakość oraz ciekawe rozwiązania techniczne. Etui ochronne do Samsung Galaxy S8 są tego znakomitym przykładem. Wszystkie modele cechują się precyzyjnym wykonaniem i wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Masywne i twarde obudowy ochronne zabezpieczają smartfon nawet przed efektem upadku z wysokości sięgającej kilku metrów! Przeważnie składają się z mocnego, plastikowego szkieletu pokrytego miękkim silikonem, który dobrze leży w dłoni i poprawia chwyt.

Warto także zwrócić uwagę na obudowy ochronne do Samsung Galaxy S8 przeznaczone dla osób ceniących oryginalny wygląd swojego smartfona. Te zazwyczaj są dość cienkie i nie zwiększają zewnętrznych wymiarów telefonu. Dzięki znakomitemu dopasowaniu są w stanie poprawić wygląd telefonu, ale także chwyt, na co wpływa chropowata lub matowa powierzchnia obudowy. Produkty oferują wysoki poziom ochrony bez całkowitej zmiany wyglądu urządzenia. Osobom chcącym eksponować design swojego modelu telefonu polecamy etui ochronne do Samsung Galaxy S8 wykonane z przezroczystego silikonu.
 

Szkło doskonale ochroni wyświetlacz smartfona

Duże wyświetlacze są podatne na uszkodzenia mechaniczne takie jak pęknięcia, zarysowania czy ubytki powstałe wskutek upadku z wysokości. To duży problem, który jednak bardzo łatwo rozwiązać. Wystarczy zakupić szkła ochronne do Samsung Galaxy S8, które znakomicie ochronią przód urządzenia przed większością uszkodzeń. Szkło hartowane ma twardość w 9H skali Mohsa co oznacza, iż może je zarysować jedynie diament. Jest zatem odporne na działanie plastiku oraz innych tworzyw sztucznych, a nawet metalu! Jednak pełni jeszcze jedną, równie istotną funkcję. Absorbuje energię powstałą przy upadku i uderzeniu frontu smartfona o podłogę. Szkło pochłania całą energię i uwalnia ją, pękając. To powoduje, że siła uderzenia nie przenosi na wyświetlacz. Wszystkie te cechy czynią szkło hartowane zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od typowych folii zabezpieczających.

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYQUOKKARICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020