Strona główna » Do telefonów » Folie i szkła ochronne » Na ekran

Kategorie

PolskiAngielski
  • BMW
  • puro ładowarki
  • zagg visionguard+
0
0

FOLIE I SZKŁA OCHRONNE NA EKRAN

Na ekran

Choć na przestrzeni kilkunastu lat telefony komórkowe z pewnością znacznie rozwinęły się pod względem technologicznym, to jednak ich nowoczesny design w połączeniu z cieniutką i lekką konstrukcją sprawiły, że są dużo mniej wytrzymałe. Z tego względu przy zakupie nowego smartfona warto pomyśleć, aby zaopatrzyć się w szkło ochronne, które dodatkowo zabezpieczy wyświetlacz będący elementem najbardziej podatnym na uszkodzenia. Zachęcamy do sprawdzenia naszej najnowszej oferty, w której na pewno uda Ci się znaleźć idealne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb oraz konkretnego modelu telefonu!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Pasuje do

Dlaczego ochrona ekranu smartfona ma duże znaczenie?

Każdy, kto kupuje nowy telefon, chciałby, aby sprzęt posłużył przez jak najdłuższy czas. Z tego względu warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie, szczególnie ekranu i wyświetlacza, które pozwoli uniknąć kosztownych napraw. Jednym z popularnych w ostatnim czasie rozwiązań jest stosowanie folii lub szkła ochronnego. Zapewniają one skuteczną ochronę przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi, dzięki czemu można bezpieczne nosić smartfon w kieszeni lub torebce wraz z innymi przedmiotami.

Etui na telefon to przydatne akcesoria, jednak nie gwarantują całkowitej ochrony przed uszkodzeniami telefonu, szczególnie w części frontowej. W tym celu najlepiej sprawdzą się folie i szkła ochronne na ekran. Są wyjątkowo łatwe w użyciu - wystarczy przymocować je do szybki, aby zabezpieczyć ją zarówno przed zarysowaniami, pęknięciami, jak i różnego rodzaju zabrudzeniami. Dzięki dużej dostępności tego typu akcesoriów przystosowanych do rozmaitych modeli smartfonów z łatwością można znaleźć odpowiednią propozycję dla siebie.

Co lepiej się sprawdzi - folia czy szkło ochronne?

Zarówno stosowanie folii, jak i szkła ochronnego ma swoje wady i zalety, dlatego poszukując odpowiedniego rozwiązania dla siebie, warto zastanowić się nad indywidualnymi potrzebami. Jedną z największych zalet folii ochronnej jest cieniutka powierzchnia materiału, która chroni przed zarysowaniami i uderzeniami, a przy tym umożliwia normalne korzystanie z funkcji smartfona. Obecnie tego typu akcesoria dostępne są w niskiej cenie. Przy zakupie folii należy zwrócić uwagę, aby produkt był kompatybilny z danym modelem telefonu.

Do coraz popularniejszych rozwiązań zaliczyć można szkła ochronne na ekran, gdyż zapewniają zdecydowanie wyższy poziom ochrony niż folie. Powierzchnia tego typu akcesoriów przypomina oryginalną powłokę wyświetlacza. Zabezpieczają one zarówno przed zarysowaniami innymi przedmiotami, jak i pęknięciami na skutek upadku z wysokości. Wbrew pozorom odpowiednio dobrane nie utrudniają korzystania z telefonu. Kupując szkło hartowane warto pamiętać, że choć chroni ekran, samo jest podatne na uszkodzenia, dlatego czasami może zaistnieć konieczność jego wymiany na nowe.

Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2021
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu