Strona główna » Do telefonów » Akcesoria Samsung » Samsung Galaxy S8 Plus

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Samsung Galaxy S8 Plus

Samsung Galaxy S8 Plus

Akcesoria ochronne Samsung Galaxy S8 Plus

Smartfony wykorzystują coraz bardziej zaawansowane technologie, co ma odzwierciedlenie w ich cenie. Nawet niewielkie uszkodzenia urządzenia mogą prowadzić do bardzo drogich napraw i dlatego warto ich unikać, stosując odpowiednie akcesoria ochronne. W Mobilemania.pl znajdziesz między innymi obudowy ochronne do Samsung Galaxy S8 Plus, a także szkła hartowane, które skutecznie zabezpieczą front Twojego urządzenia. Koniecznie zapoznaj się z całą ofertą i skompletuj zestaw ochronny najwyższej klasy.


 

Etui ochronne - design i rozwiązania techniczne

Obudowy ochronne do Samsung Galaxy S8 Plus charakteryzują się nie tylko znakomitą jakością, lecz również rewelacyjnym designem. Wszystkie powstały w nawiązaniu do najnowszych trendów, a ich wybór jest na tyle szeroki, że można je dopasować do swojego stylu. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi modele, które wyglądają niczym wyjęte z pola bitwy. Mocne, trwałe i bardzo wytrzymałe skutecznie zabezpieczą telefon osoby, która ceni sobie skuteczne rozwiązania. Na drugim biegunie stoją egzemplarze zdecydowanie delikatniejsze, które wyróżniają się minimalizmem. Są przeznaczone dla tych, którzy cenią oryginalny design swojego smartfona i chcą go eksponować. Przeważnie są wykonane z półprzezroczystego, matowego tworzywa i charakteryzują się cienką budową, dzięki czemu rozmiar telefonu pozostaje taki sam.
 

Obudowy ochronne - funkcje zabezpieczające

Wszystkie etui ochronne do Samsung Galaxy S8 Plus dostępne w naszej ofercie mają jedną, wspólną cechę - są bardzo odporne. Modele masywne i twarde skutecznie ochronią smartfona przed upadkiem z dużej wysokości na twarde podłoże, a dzięki najwyższej jakości materiałom, z których zostały wykonane, będą spełniać swoje zadanie przez wiele lat. Zazwyczaj w ich wnętrzu znajduje się plastikowy szkielet pokryty tworzywem, np. silikonowym. Dzięki temu są jednocześnie odporne i atrakcyjne wizualnie.
 

Szkło - ochrona wyświetlacza

Samo etui Samsung Galaxy S8 Plus znakomicie chroni tył smartfona, lecz nie jego przód. W celu zabezpieczenia frontu urządzenia warto stosować szkła ochronne do Samsung Galaxy S8 Plus, które zapewniają zdecydowanie większą żywotność wyświetlaczowi. Są wykonane ze szkła hartowanego o twardości 9H, które chroni ekran przed rysami i skutkami upuszczenia smartfona czy przypadkowego uderzenia nim o podłogę lub róg stołu. Zestaw, na który składają się obudowy ochronne do Samsung Galaxy S8 Plus oraz szkło hartowane zabezpieczy Twój smartfon przed wieloma uszkodzeniami. Zamów już dziś swój komplet na Mobilemania.pl!

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYQUOKKARICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020