Strona główna » Dom » Dziecko

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Dziecko

Szczęśliwy maluch to szczęśliwi rodzice. Troska o bezpieczeństwo dziecka i jego dobro prześladuje każdego rodzica krok w krok. Im mniejszy berbeć tym więcej odpowiedzialności. Ponieważ rozumiemy, jak ważne jest to, byś miał zawsze swojego malca na oku, zaprojektowaliśmy odpowiednie akcesoria do pokoju dziecięcego, by zarówno cieszyły, bawiły, uczyły jak i chroniły. Zabawki i pluszaki zadbają o prawidłowy rozwój dziecka, być Ty mógł znaleźć chwilę dla siebie, odrobinę wytchnienia. Rozumiemy potrzeby rodziców. W końcu sami nimi jesteśmy!
 

Prawidłowy rozwój

Zabawki to nie tylko sposób na spędzenie czasu z najmniejszymi członkami rodziny. To również zadbanie o to, by prawidłowo się rozwijali. Słodki pluszak czy śliczna poduszeczka zachęci Twoje dziecko do poznawania świata, badania go. Będą wsparciem ideomotorycznym, który jest bardzo istotny w naszym życiu już od pierwszych chwil. Jest on głównym motorem napędowym do rozwoju ruchowego, a więc podstawą zdrowia naszej pociechy. Będzie jednocześnie zachętą do poruszania się i bawienia za dnia, jak i zachętą do przytulenia się do niej w nocy i spokojnego zaśnięcia. Ponadto stanowią nieodłączny element ozdobny pokoju. Ciężko więc sobie wyobrazić dziecięcy pokój bez odrobiny rozkosznych dodatków.

Czystość i ochrona

Zachowanie odpowiedniej higieny pozwoli uniknąć nadmiernej konieczności ciągłego sprzątania po niesfornym dziecku. Mały berbeć to zawsze sporo bałaganu, zwłaszcza na początku, kiedy musi się on dopiero nauczyć grzecznego siedzenia i jedzenia oraz wielu innych podstawowych rzeczy. Wśród akcesoriów naszego sklepu znajdziesz bogaty wybór śliniaków, pokrowców na smoczki czy składanych przewijaków. Wybierz ulubiony wzór, dopasuj do wystroju i ciesz się ładnym, prostym sposobem na ochronę przed zabrudzeniem. Zatroszczysz się równocześnie o higienę najmłodszego członka rodziny i uchronisz go przed zarazkami czy bakteriami, które mogą mieć szkodliwy wpływ na jego zdrowię, zwłaszcza w pierwszych latach życia. Zapewnisz mu dzięki temu odpowiednią opiekę.

Bezpieczeństwo w każdym momencie

Chcesz się porządnie wyspać albo znaleźć chwilę dla siebie? Nie musisz wszędzie targać ciężkiego łóżeczka albo co chwilę biegać do dziecięcego pokoju, żeby sprawdzić, jak ma się Twój malec. Wystarczy kupić do pokoju dziecka kamerkę, która będzie śledzić jego sen czy też zabawę, a Ty będziesz mógł oglądać wszystko z kuchni, salonu czy sypialni. Odpowiednia opieka to nie tylko kamerka - to również szereg różnych akcesoriów, które zatroszczą się o zdrowie malca jak termometr czy opakowania, które zatrzymają na dłużej ciepło jedzonka czy mleka, które musisz zabrać ze sobą na spacer. Nasze produkty projektowali specjaliści, są one więc w stu procentach bezpieczne i przystosowane do tego, by były używane w stosunku do dzieci. Ponadto dbamy o to, by miały one innowacyjny, elegancki wygląd!

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYQUOKKARICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020