Strona główna » Dom » Inteligentny dom

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Inteligentny dom

Nowoczesna technologia pozwala na wprowadzenie do każdego domu innowacyjnych rozwiązań, które usprawnią, umilą i ułatwią codzienne funkcjonowanie. W naszym sklepie znajdziesz gadżety o przeróżnym zastosowaniu - od bezprzewodowych kamer, czujniki ruchu, piloty po inteligentne monitory temperatury. Stworzenie pełnego zestawu odpowiednio dobranych produktów uczyni każdy dzień przyjemnością. Odpowiedni system zabezpieczeń pozwoli zapewnić bezpieczeństwo całej rodzinie. Ochroni Twój dobytek i tych, na których zależy Ci najbardziej.
 

Elektroinstalacja w Twoim domu

Nasze produkty to owoce długotrwałej pracy i wychodzenia naprzeciw codziennym problemom, z jakimi każdy z nas spotyka się w domu. Chcemy, byś zawsze czuł się bezpiecznie i swobodnie w miejscu, które stanowi Twój prywatny kawałek nieba. Nasz osprzęt elektroinstalacyjny to piękna ozdoba i dodatek do każdego pomieszczenia, który spełnia swoje funkcjonalne zadanie bez żadnych zastrzeżeń. Dzięki pracy naszych projektantów, otrzymujesz osprzęt, który możesz wkomponować bez problemu w aranżację pomieszczeń. Zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań do prostych przełączników czyni je sprzętem na wiele lat, a nawet całe pokolenia i dodaje nowego wymiaru prestiżu do każdego mieszkania.

Bezpieczeństwo, na które zasługujesz

Dbanie o rodzinę to przede wszystkim troska o to, by Twój dobytek był zabezpieczony przed kradzieżami, a rodzina bezpieczna przed włamaniami. Dlatego z radością możemy przedstawić innowacyjne systemy bezpieczeństwa, które pozwolą ci spać spokojnie i wyjeżdżać na wakacje bez obawy o naruszenie Twojej przestrzeni osobistej. Największą wygodę zapewniają bezprzewodowe zestawy, które oferują pełną dowolność w zabezpieczeniu każdego kąta Twojego domu bez konieczności przygotowywania się na wielki remont. Możesz kontrolować swój inteligentny system z dowolnego punktu, sprawdzać monitoring, czy też kontrolować czujniki ruchu. Zabezpieczysz się w ten sposób przed pożarem, zalaniem czy wyciekiem gazu. Wszystko jest w Twoim zasięgu i co najważniejsze - dla Twojego bezpieczeństwa!

Bezprzewodowa automatyka domowa

Zadbaj o to, by Twój dom zawsze posiadał największy komfort użytkowania. Zamień go na inteligentny, by zawsze dostosowywał się do Twoich potrzeb i dbał o dobro Twojej rodziny nawet, gdy ciebie nie ma w pobliżu. Z naszym sprzętem jest to możliwe. Piloty pozwolą Ci na sterowanie każdą sferą Twojego życia bez ruszania się z fotela. Czy to systemem bezpieczeństwa, czy roletami lub ogrzewaniem. Nie musisz nawet przebywać w domu! Posiadamy zestawy, które oferują dostęp do specjalnych breloków, pozwalających na kierowanie Twoim domem z konkretnej odległości. Kilka przycisków wystarczy do tego, by wyłączyć konkretny sprzęt albo go włączyć. Pozwala to na dowolne manipulacje nawet, gdy jesteś na ogrodzie lub gdy właśnie wyjeżdżasz samochodem. Nie musisz się już martwić o konieczność wracania do domu żeby coś wyłączyć, gdy możesz przy kluczach zawsze nosić zawieszkę, na której wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk.

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYQUOKKARICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020