Strona główna » STREFA APPLE » Ładowarki

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Ładowarki

Ładowarki

Ładowarki do iPhone, iPad

Jak wiadomo urządzenia mobilne, w tym iPhone, iPad posiadają wbudowane baterie o określonej pojemności i przychodzi taki moment kiedy musimy tą baterię naładować. Tu z pomocą przychodzą nam ładowarki dedykowane właśnie dla urządzeń Apple takich jak iPhone czy iPad. 
Ładowarki z naszej oferty oczywiście są w pełni kompatybline z produktami Apple, posiadają niezbędne certyfikaty oraz autoryzacje MFi. Szeroki asortyment i różnorodność ładowarek sprawia, że posiadacze sprzętu z logo nadgryzionego jabłka znajdą u Nas odpowiedni produkt, zapewniający najwyższą jakość.
 

Bezpieczne ładowarki do Apple, odpowiednie dla Twoich potrzeb

Nasz sklep Mobilemania.pl dostarcza produkty, w tym ładowarki, najwyższej jakości, które zapewniają bezpieczeństwo dla podłączonego iPhone czy iPad'a dzięki certyfikowanym wbudowanym zabezpieczeniom.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy różne typy ładowarek do Apple: ładowarki samochodowe, które zapewnią zasilanie podczas podróży, ładowarki stacjonarne podłączane do gniazd 230V oraz ładowarki indukcyjne dla szybkiego i wygodnego zasilania smartfonów i tabletów.


Ładowarka z kablem czy bez?

Typy ładowarek dostępnych w Mobilemania.pl to również wygoda dla klientów. Oferujemy ładowarki wyposażone w przewód na stałe lub takie, które posiadają certyfikowany kabel do podłączenia w komplecie. Jeśli nie potrzebujesz dodatkowego przewodu do sojego urządzenia Apple, posiadamy również same ładowarki, bez zbędnych dodatków.
ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYQUOKKARICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020