Strona główna » STREFA APPLE » Etui do iPad » iPad 10.2"

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić dodatkowe środki ochrony poprzez dezyfekcję płynem antybakteryjnym wszystkich produktów i opakowań znajdujących się na naszym magazynie. Dodatkowej dezynfekcji poddawane są również WSZYSTKIE PRODUKTY I OPAKOWANIA tuż przed wysyłką do klientów przez wyznaczoną osobę.
Jednocześnie informujemy, że w obecnej sytuacji (aż do odwołania) nie ma możliwości odbioru osobistego zamówień. 

Wysyłki zamówień do paczkomatów, kurierem GLS lub Pocztą Polską odbywają się bez przeszkód.


 

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

iPad 10.2"

iPad 10.2

Akcesoria do najnowszego Apple iPad 10.2"

iPad 10,2" to najnowszy tablet firmy Apple, który tak jak inne modele tej marki wymaga odpowiedniej ochrony i zabezpieczenia go przed niechcianymi uszkodzeniami mechanicznymi. Akcesoria takie jak etui i obudowy ochronne do iPada 10,2 to podstawowy produkt jaki powinniśmy posiadać zaraz po zakupie naszego tabletu Apple.
Oczywiście etui zamykane nie będzię odpowiednie dla wszystkich, niektórzy chcą chronić urządzenie również w trudniejszych warunkach, dlatego w naszej ofercie można również znaleźć obudowy pancerne dla iPad 10.2, które idealnie sprawdzą się w ekstremalnych sytuacjach.
 

Etui do iPad 10.2 to nie wszystko...

Etui czy obudowa to jednak nie wszystko aby chronić swojego nowego iPada, należy również pamiętać o zabezpieczeniu ekranu, którego przecież nie chcemy trwale uszkodzić.
Szkła hartowane na wyświetlacz iPad 10.2 w odpowiedni sposób zadbają o brak skaz na wyświetlaczu lub co gorsza, pęknięciem lub zbiciem.

Częste podróże lub wyjazd rodzinny z dziecmi...?

Ładowarka samochodowa z certyfikatem MFi i bezpieczny uchwyt np. do zagłówka to pozycje niemal obowiązkowa w samochodzie. Kierowca może skupić się na prowadzeniu auta i bezpiecznej podróży, natomiast dzieci w komfortowy sposób mogą np. oglądać swoje ulubione bajki :)

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBOROFONEBRAVENBUDIBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYQUOKKARICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSPLASHSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWHITESTONEWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020