Strona główna » STREFA APPLE » Etui do iPad » iPad 10.2"
  • Promocja X-Doria Defense
0
0

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

iPad 10.2"

iPad 10.2

Akcesoria do najnowszego Apple iPad 10.2"

iPad 10,2" to najnowszy tablet firmy Apple, który tak jak inne modele tej marki wymaga odpowiedniej ochrony i zabezpieczenia go przed niechcianymi uszkodzeniami mechanicznymi. Akcesoria takie jak etui i obudowy ochronne do iPada 10,2 to podstawowy produkt jaki powinniśmy posiadać zaraz po zakupie naszego tabletu Apple.
Oczywiście etui zamykane nie będzię odpowiednie dla wszystkich, niektórzy chcą chronić urządzenie również w trudniejszych warunkach, dlatego w naszej ofercie można również znaleźć obudowy pancerne dla iPad 10.2, które idealnie sprawdzą się w ekstremalnych sytuacjach.
 

Etui do iPad 10.2 to nie wszystko...

Etui czy obudowa to jednak nie wszystko aby chronić swojego nowego iPada, należy również pamiętać o zabezpieczeniu ekranu, którego przecież nie chcemy trwale uszkodzić.
Szkła hartowane na wyświetlacz iPad 10.2 w odpowiedni sposób zadbają o brak skaz na wyświetlaczu lub co gorsza, pęknięciem lub zbiciem.

Częste podróże lub wyjazd rodzinny z dziecmi...?

Ładowarka samochodowa z certyfikatem MFi i bezpieczny uchwyt np. do zagłówka to pozycje niemal obowiązkowa w samochodzie. Kierowca może skupić się na prowadzeniu auta i bezpiecznej podróży, natomiast dzieci w komfortowy sposób mogą np. oglądać swoje ulubione bajki :)

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYRICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHURBAN ARMOR GEARVRS DESIGNX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020