Strona główna » Motoryzacja » Uchwyty samochodowe

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Uchwyt do telefonu - Uchwyty samochodowe

Uchwyty samochodowe

Uchwyt do telefonu to wyjątkowy gadżet, który warto mieć w swoim samochodzie. Dzięki niemu korzystanie z nawigacji GPS czy ładowanie komórki staną się bezpieczne, ponieważ kierowca ma wolne ręce i może skupić się na drodze. Polecamy uchwyty montowane do kratki nawiewu lub do przedniej szyby za pomocą specjalnych przyssawek. Wśród licznych propozycji dostępne są zarówno modele z rozsuwanymi ramionami, jak i płytką magnetyczną. Dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność polecamy uchwyt do telefonu z wbudowaną ładowarką indukcyjną.

Samochodowy uchwyt do telefonu

Każdy uchwyt prócz funkcjonalności nadany ma klasyczny wygląd, a dostępność modeli o zróżnicowanym sposobie umieszczenia sprawi, że każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Wybierając odpowiednie filtry, łatwo wyszukasz uchwyt do telefonu pasujący do wnętrza Twojego samochodu. Modele z magnetyczną nakładką sprawią, że mocowanie będzie uniwersalne dla każdego modelu telefonu. Nasze uchwyty są dostępne w formie wysyłkowej w ciągu 24 lub 48 godzin od momentu złożenia zamówienia. Cały asortyment jest objęty gwarancją.


 

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYRICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020