Strona główna » Do telefonów » Akcesoria Samsung » pozostałe modele Samsung Galaxy

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

pozostałe modele Samsung Galaxy

pozostałe modele Samsung Galaxy

Akcesoria ochronne do smartfonów Samsung

Każdy telefon - bez wyjątku - warto chronić przed pojawiającymi się śladami zużycia. Zarówno stłuczenia, jak i niewielkie odpryski czy wreszcie zarysowania potrafią skutecznie zmniejszyć radość użytkowania telefonu, a czasami także pociągnąć za sobą koszt wymiany uszkodzonego elementu. W Mobilemania.pl oferujemy najlepsze akcesoria ochronne do pozostałych modeli Samsung, takie jak obudowy oraz szkła hartowane, które w pełni zabezpieczą Twój smartfon przed zniszczeniem. Pasują one między innymi do modeli, takich jak Samsung Galaxy A6 i A5, a także Galaxy A30, A40, A50, Galaxy A70 i wielu innych, w tym nowoczesnych A51, A71, S10 Lite, Note 10 Lite. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i stwórz idealny komplet ochronny dla siebie!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Funkcje ochronne etui i ich design

Jedną z wielu zalet, którymi charakteryzują się wszystkie obudowy ochronne do pozostałych modeli, jest oferowane przez nie zabezpieczenie. Modele bardzo wytrzymałe i masywne skutecznie chronią urządzenie, z kolei wersje cienkie zabezpieczą telefon, a przy okazji nie zmienią jego wyglądu zewnętrznego. To zalety cenione przez osoby, którym zależy na eksponowaniu oryginalnego designu swojego modelu telefonu.

Etui ochronne do pozostałych modeli Samsung oferowane w Mobilemania.pl przeważnie zbudowane są z kilku warstw, które odpowiadają za różne funkcje. Jedną z nich jest twarda, umieszczona w samym środku, która chroni przed skutkami upadków z wysokości. Cieńsza warstwa na zewnątrz ma za zadanie zabezpieczać smartfon przed rysami, a także zapewniać lepszą przyczepność telefonu do dłoni. Akcesoria dostępne w tej kategorii pasują do wielu różnych modeli marki Samsung, na przykład do telefonu Samsung Galaxy A8 lub Samsung Galaxy J7. Możesz znaleźć tutaj również akcesoria do swojego Samsunga Galaxy Note 8.

Wszystkie modele mają ciekawy design. Cienkie i półprzezroczyste wersje zupełnie nie zmieniają wyglądu telefonu i doskonale prezentują jego stylistykę. Mocne i masywne modele co prawda zasłaniają oryginalną obudowę smartfona, jednak jeszcze skuteczniej go zabezpieczają. Takie wersje przeznaczone są dla mężczyzn twardo stąpających po ziemi, którzy lubią bardzo trwałe rozwiązania.
 

Szkło hartowane to niezbędny wybór do każdego smartfona

Coraz większe ekrany telefonów są niestety bardzo podatne na uszkodzenia. Przypadkowy upadek z wysokości może skutkować zniszczeniem, a włożenie urządzenia do jednej kieszeni wraz z kluczami - dziesiątkami rys na wyświetlaczu. Spotykane niegdyś folie zabezpieczające niezbyt dobrze pełniły swoje zadanie. Były cienkie i giętkie, przez co zupełnie nie zabezpieczały przed najtrudniejszymi sytuacjami. Hartowane szkła ochronne do pozostałych modeli są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Zabezpieczają ekran przed rysami, a także chronią go przed stłuczeniem. Absorbują energię generowaną podczas uderzenia i nie dopuszczają do jej przepływu do ekranu. Dostępne tutaj produkty pasują do wielu różnych modeli, na przykład do Samsunga Galaxy A6+, a także Samsunga Galaxy Note 8 i wielu, wielu innych propozycji tej marki.

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYQUOKKARICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020