Strona główna » Motoryzacja » Ładowarki samochodowe

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Ładowarka samochodowa

Ładowarki samochodowe

Ładowarka samochodowa przydaje się nie tylko w podróży, ale także często i na co dzień. W tygodniowym biegu łatwo zapomnieć o naładowaniu telefonu, tabletu czy też iPoda. By rozwiązać ten problem, proponujemy wydajne urządzenia z klasycznym portem USB oraz USB-C, które będzie pasowało do każdego typu ładowarki. Doskonałym rozwiązaniem jest również połączenie ładowarki z uchwytem do smartfona. Oprócz tego w naszym asortymencie dostępne są zestawy z kablem Lightning, dzięki któremu z łatwością naładujesz osobiste urządzenia mobilne firmy Apple.

Funkcjonalne ładowarki samochodowe

W naszym sklepie dostępne są ładowarki samochodowe z funkcją szybkiego ładowania, a także jednoczesnego ładowania kilku urządzeń naraz, również z tylnych siedzeń pasażera, co jest ogromnym ułatwieniem w dłuższych trasach. Nasze ładowarki samochodowe są tworzone z precyzją, a nowoczesne wykonanie nadaje im styl i funkcjonalność. Nie zajmują wiele miejsca, a oryginalny design sprawia, że świetnie prezentują się na kokpicie auta. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


 

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYQUOKKARICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020