Strona główna » STREFA APPLE » Kable » Kable Lightning 3m
  • Promocja X-Doria Defense
0
0

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Kable Lightning 3m

Kable Lightning 3m

Markowe kable Lightning 3m

Bardzo często jest tak, że tradycyjna długość przewodu Lightning 1,8m lub 2m to niestety za mało. Mobilemania.pl wychodzi naprzeciw tym niedogodnościom i ofertuje kable usb Lightning o długości 3 metrów, również z certyfikatem MFi, dzięki czemy mamy prwność, że kabel lightning bezie z kompatybilny z urządzeniami Apple.
Długie przewody z końcówką Lightning idealnie sprawdzają się np. w biurze lub ciężko dostępnych gniazdkach, gdzie tradycyjna długość kabla nie znajdzie zastosowania.
Kable do Apple o długości 3m posiadamy w różnych specyfikacjach, tradycyjnje, wzmacniane kevlarem, wzmacniane nylonem oraz z dodatkowo zabezpieczonymi wtykami dzięki czemu są bardziej odporne na zginanie i uszkodzenia mechaniczne.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Dostępność
Typ produktu
Długość

Przewody Lightning dla wymagających

Jakość przewodów Lightning w dzisiejszych czasach to podstawa poprawnego ładowania urządzeń Apple czy transmisji danych. Obecnie urządzenia i ich baterie są bardzo wrażliwe na jakość sygnału a co za tym idzie, jakość ładowania baterii czy przesyłania plików. Markowe kable od Mobilemania.pl to pewność i niezawodność produktó potwierdzona certyfikatami.
ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYRICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHURBAN ARMOR GEARVRS DESIGNX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020