Strona główna » Rozrywka » Akcesoria dla graczy

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić dodatkowe środki ochrony poprzez dezyfekcję płynem antybakteryjnym wszystkich produktów i opakowań znajdujących się na naszym magazynie. Dodatkowej dezynfekcji poddawane są również WSZYSTKIE PRODUKTY I OPAKOWANIA tuż przed wysyłką do klientów przez wyznaczoną osobę.
Jednocześnie informujemy, że w obecnej sytuacji (aż do odwołania) nie ma możliwości odbioru osobistego zamówień. 

Wysyłki zamówień do paczkomatów, kurierem GLS lub Pocztą Polską odbywają się bez przeszkód.


 

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Akcesoria dla graczy

Oglądanie koncertu zza płotu lub meczu w telewizji – obydwa dają radość, ale jednak niepełną. Podobnie jest z grami komputerowymi. By w pełni cieszyć się wszystkim, co oferują, potrzebny jest nie tylko spełniający wymagania komputer, ale także akcesoria pozwalające poznać maksimum ich możliwości. Ich świadomy wybór oszczędzi sporo nerwów oraz zapewni wiele wrażeń.
 

Komputer i co dalej?

Gdy nacieszyliśmy się już zakupionym komputerem warto zatroszczyć się o dodatkowe, choć niezbędne akcesoria dla graczy. Swoje poszukiwania możemy rozpocząć od myszki i podkładki. Lista parametrów, na które należy zwrócić uwagę jest dość długa, ale warta przeanalizowania. Zacznijmy od kształtu. W tym przypadku złota rada brzmi: „myszka musi wygodnie leżeć w ręce”, dlatego trzeba dobrać optymalny dla nas rozmiar. Pamiętajmy, że po długich godzinach przy komputerze, nawet początkowe niewielkie niedogodności dadzą o sobie znać. W dalszych krokach wyboru myszki warto przyjrzeć się długości przewodu, czułości i liczbie przycisków oraz komunikacji z komputerem. Dla gracza nie ma nic bardziej denerwującego niż fakt, że zakupiony sprzęt nie nadąża za reakcjami, co przekłada się na brak radości z gry. Wybór myszki można połączyć z zakupem odpowiedniej, dedykowanej podkładki. Tak wybrany komplet to pierwszy krok do gamerskiego sukcesu.

Najlepiej działają w komplecie

Uzupełnieniem dla myszki jest oczywiście klawiatura. Akcesoria dla graczy komputerowych w tym zakresie dają duże pole do popisu. Często spotykane są także pakiety z dedykowaną myszką. Ważne, by ręce układały się wygodny dla nas sposób, dotyczy to również rozkładu klawiszy. Zwróćmy uwagę na dodatkowe funkcjonalności m.in. Anti-ghosting oraz Rollover. To istotne dla graczy, bo opcje te pozwalają wykonywać kombinacje z wielu klawiszy. Na końcu podstawowej listów akcesoriów warto pomyśleć o słuchawkach. Warunki domowe lub zwykła wygoda często wymuszają ich zakup. To także klucz do komputerowych emocji, bo dźwięk w grach jest niewiele mniej ważny od efektów wideo. Słuchawki dla gracza, czyli jakie? Przede wszystkim dobrze tłumiące otoczenie i nie zniekształcające dźwięków z gry. Pamiętajmy także, że spędzimy w nich wiele godzin, a więc po prostu muszą być wygodne. Zwróćmy też uwagę na słuchawki z wbudowaną funkcją mikrofonu. W końcu najwięcej radości daje często tryb multiplayer, a trudno cieszyć się jego możliwościami, gdy nie można rozmawiać.

Zainwestuj w zdrowie

Akcesoria dla graczy PC nie są jedynie efektownym gadżetem. Poza większą przyjemnością z gry, pełnią także o wiele istotniejszą funkcję. Ich odpowiedni dobór ma wpływ na nasze zdrowie. Optymalnie dobrany sprzęt pozwoli uniknąć lub zdecydowanie zmniejszyć negatywne skutki, jakie niesie ze sobą wielogodzinne siedzenie przed komputerem. Dotyczy to zresztą nie tylko graczy, dlatego po profesjonalne akcesoria powinny sięgać także osoby pracujący w biurze. Dla przykładu korzystanie z myszki przez długi czas prowadzi do bólu ramion, przedramion i dłoni. Walczyć z tym zjawiskiem pomaga właśnie ergonomiczna mysz. Na komfort gry i pracy wpływa także odpowiednia klawiatura. Jej specjalny kształt zmniejszy obciążenie dłoni. Osobom spędzającym długie godziny przed komputerem pozwoli to uniknąć poważnych kłopotów z nadgarstkami.

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBOROFONEBRAVENBUDIBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYQUOKKARICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSPLASHSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWHITESTONEWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020