Strona główna » Do telefonów » Akcesoria Huawei

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Akcesoria Huawei

Akcesoria Huawei

Akcesoria ochronne do Huawei

W naszym sklepie Mobilemania.pl oferujemy znakomite akcesoria ochronne do Huawei. Zarówno obudowy, jak i etui czy szkła hartowane skutecznie zabezpieczą Twój telefon przed większością uszkodzeń, takich jak głębokie zarysowania frontu oraz tyłu urządzenia, stłuczenia obudowy, a nawet pęknięcia wyświetlacza. Wszystkie akcesoria są precyzyjnie dopasowane do danego modelu telefonu i znakomicie spełniają swoją rolę. Zadbaj o ochronę swojego smartfona i zrób zakupy w naszym sklepie.


 

Obudowy ochronne - główne funkcje

Wszystkie obudowy ochronne do Huawei dostępne w naszym sklepie są rewelacyjnie wykonane i zapewniają znakomitą ochronę przed uszkodzeniami. To zasługa między innymi trwałych materiałów, z których zostały stworzone i precyzyjnego dopasowania. Każdy model ściśle przylega do urządzenia, dzięki czemu do przestrzeni pod obudową nie dostają się małe elementy, które mogą zarysować powierzchnię telefonu. Większość egzemplarzy jest wykonana z bardzo twardego tworzywa, często dodatkowo pokrytego silikonem, zapewniającego fantastyczne właściwości zabezpieczające, np. podczas upadków z dużej wysokości. Niezależnie od grubości każde etui ochronne do Huawei skutecznie redukuje ilość rys na obudowie. Telefon wyjęty z obudowy ochronnej będzie wyglądał jak nowy.
 

Design i stylistyka obudów ochronnych

Oferowane w Mobilemania.pl etui ochronne do Huawei mają wiele ciekawych form. Dostępne są między innymi wersje masywne i mocne, które za sprawą grubej warstwy tworzywa sztucznego chronią smartfony w najwyższym stopniu. Cieńsze egzemplarze zapewniają dobrą ochronę, a przy okazji nie zmieniają designu danego modelu. Przeważnie są półprzezroczyste. Etui zamykane bywają wyposażone w kieszenie na karty - to bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala na traktowanie obudowy smartfona jako portfela. Są także bardzo bezpieczne, gdyż chronią front telefonu.
 

Szkła hartowane jako sposób ochrony wyświetlacza

W Mobilemania.pl dostępne są również szkła ochronne do Huawei, które znakomicie zabezpieczają wyświetlacz przed wieloma uszkodzeniami. Popularne kiedyś folie na telefon niezbyt dobrze spełniały swoje zadanie. Były miękkie i podatne na zarysowania, przez co wyświetlacz szybko matowiał, a głębsze rysy osadzały się na ekranie. Hartowane szkła ochronne do Huawei mają twardość 9H w skali Mohsa, dzięki czemu chronią przed wszelkimi rysami, a także zabezpieczają ekran podczas upadku - głównie za sprawą absorbowania energii powstałej w wyniku uderzenia przodem telefonu o twarde podłoże.

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYRICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020