Strona główna1 » Do telefonów2 » Akcesoria Samsung3 » Samsung Galaxy S9

Kategorie

Promocje

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • gls

Samsung Galaxy S9

Akcesoria ochronne Samsung Galaxy S9

Każdy smartfon, jak wiadomo, wygląda najlepiej jako nowy i bez śladów użytkowania. Ma wtedy również najwyższą wartość. Dlatego warto go chronić i zmniejszać ilość stłuczeń czy zarysowań, stosując między innymi obudowy ochronne do Samsung Galaxy S9. Modele dostępne w sklepie Mobilemania.pl cechują się nadzwyczajną wytrzymałością oraz atrakcyjną stylistyką. Można je uzupełnić szkłem ochronnym do Samsung Galaxy S9, które skutecznie zabezpieczy przód smartfona przed pęknięciami bądź całkowitym rozbiciem.


 

Nowoczesne etui ochronne do Samsung Galaxy S9

Każdy smartfon warto chronić przed pojawianiem się kolejnych śladów użytkowania. Najprostszym sposobem jest zastosowanie obudowy ochronnej do Samsung Galaxy S9, która skutecznie zabezpiecza tył oraz boki smartfona. Nawet z pozoru groźnie wyglądające upadki nie powinny pozostawić śladu na umieszczonym wewnątrz modelu telefonu. Najmocniejsze modele etui potrafią zmniejszyć do zera uszkodzenia urządzenia nawet podczas upadku z kilku metrów! To informacja szczególnie istotna dla osób pracujących na wysokościach, które obawiają się bezpowrotnego zniszczenia swojego cennego telefonu.

Lecz w Mobilemania.pl dostępne są również etui ochronne do Samsung Galaxy S9 w wersji zdecydowanie lżejszej, która chroni smartfon w mniejszym stopniu, lecz w zamian tylko nieznacznie zwiększa jego wymiary zewnętrzne. Takie modele zazwyczaj są wykonane z cienkiego plastiku, który jest idealnie dopasowany do danego modelu telefonu. Wersji o grubości mniejszej niż milimetr praktycznie nie widać po założeniu. Z kolei klasyczne obudowy ochronne do Samsung Galaxy S9 wykonane z silikonu docenią osoby, które lubią zwiększyć przyczepność dłoni do smartfona. Są przezroczyste i zupełnie nie zmieniają jego designu.
 

Warto chronić również przód smartfona

Kiedyś na rynku były dostępne jedynie cienkie folie, które chroniły wyświetlacz przed niewielkimi zarysowaniami. Nowoczesne szkła ochronne do Samsung Galaxy S9 charakteryzują się zwiększoną odpornością na wszelkie uszkodzenia. Przez materiał wysokiej jakości szkło absorbuje energię powstałą wskutek uderzenia o twarde podłoże i pochłania je. Na uwagę zasługuje również bardzo duża łatwość aplikacji oraz możliwość ściągnięcia szkła przy niewłaściwym naklejeniu i jego ponowne nałożenie chwilkę później. Etui Samsung są doskonałym uzupełnieniem szkła i tym samym gwarantują pełną ochronę przed niektórymi uszkodzeniami. Taki zestaw dobrze zabezpieczy zarówno tył Twojego smartfona, jak i sam przód. Już dziś zamów swój zestaw na Mobilemania.pl!

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCASEOLOGYCATALYSTCONTINENTDEEPEReTIGERFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINNERGIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPOLAROIDPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYRICHMOND & FINCHSAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHURBAN ARMOR GEARX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2019