Strona główna » BLOG » Jaki powerbank wybrać? Czym kierować się przy zakupie?

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Jaki powerbank wybrać? Czym kierować się przy zakupie?

Data dodania: 05-06-2020

Powerbanki umożliwiają szybkie ładowanie dowolnego urządzenia (smartfona, tabletu, słuchawek czy aparatu fotograficznego) bez konieczności podłączania go do stałego źródła zasilania. Czym kierować się przy wyborze powerbanka i na jaki model postawić?

 

Odpowiednia pojemność powerbanka

Borofone - power bank 10 000 mAh 37Wh aluminiowa obudowa, złoty-891759Spośród wszystkich parametrów, jakimi charakteryzują się powerbanki najważniejszym jest właśnie pojemność, która po przeliczeniu wskaże nam, ile razy możemy naładować smartfona czy inne, dowolne urządzenie. Optymalną i najczęściej spotykaną pojemnością powerbanka jest od 5500 do 10 000 mAh, co powinno wystarczyć na ponad dwukrotne naładowanie nowszego telefonu komórkowego od zera do pełna. Powerbank to więc niezastąpiony gadżet podczas podróży, uprawiania sportu czy nawet w pracy!


 

Dzięki powerbankom naładujemy każde urządzenie

 
 

Borofone - power bank 10 000 mAh 37 Wh, czarny-891699

Powerbanki dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego Mobilemania.pl wyposażone zostały w dedykowane wejścia USB i microUSB, pozwalające podłączyć praktycznie każde urządzenie elektroniczne. W przypadku telefonów marki Apple warto pomyśleć o dokupieniu przejściówki. Jakie urządzenia oprócz smartfona bez problemu naładujemy korzystając z powerbanków?
 

- smartwatche,

- rejestratory samochodowe,

- kamery cyfrowe,

- odtwarzacze muzyczne,

- kamery wewnętrzne i zewnętrzne

 

i wiele innych urządzeń, które wyposażone zostały w odpowiednie złącza.

 

Żywotność powerbanków - jak przedłużyć życie naszej ładowarce?

 

Borofone - power bank 10 000 mAh 37Wh z wyświetlaczem LCD i kablem micro USB, biały-891733Każda ładowarka bezprzewodowa ma określoną żywotność baterii oraz pojemność, która de facto może się delikatnie różnić ze stanem faktycznym. Powerbanki narażony są na utratę energii, która wynosi około 20% od deklarowanej przez producenta wartości. Dlatego zachęcamy do zakupu od razu bardziej pojemnego gadżetu, który wystarczy na dłużej. Żywotność powerbanka można zachować unikając uszkodzeń mechanicznych, czyli chronić przed upadkiem. Aby dłużej cieszyć się wysoką pojemnością należy po każdym użyciu rozładować powerbank do końca, czyli wykonać pełen cykl ładowania. Przenośną baterię należy także przynajmniej raz w miesiącu naładować i rozładować do pełna.

 
 


Powerbank to dzisiaj niesamowite ułatwienie codziennego korzystania z urządzeń, które pracują kilka godzin na jednym ładowaniu. Nie daj się zaskoczyć i wybierz pojemny powerbank dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego! Gwarantujemy szybki termin dostawy i najwyższej jakości akcesoria.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BLOG
3mkADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBAROONBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBOROFONEBRAVENBUDIBUGATTIBUILTCASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYQUOKKARICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSPECKSPHEROSPIGENSPLASHSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWHITESTONEWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020