Strona główna » Do telefonów » Akcesoria Huawei » Huawei MATE 20 Lite

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Huawei MATE 20 Lite

Huawei MATE 20 Lite

Akcesoria ochronne do Huawei MATE 20 Lite

Nowoczesne telefony naszpikowane technologią niestety bardzo często są narażone na uszkodzenia. Duża liczba obiektywów z ruchomymi elementami oraz piękne wyświetlacze łatwo uszkodzić, a ich naprawa lub wymiana bywają bardzo kosztowne. Warto temu przeciwdziałać! W sklepie Mobilemania.pl dostępne są akcesoria ochronne do Huawei MATE 20 Lite, takie jak stylowe obudowy oraz etui w różnych kształtach i niezbędne szkła ochronne. Zabezpiecz swój smartfon i zastosuj najlepsze rozwiązania!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Dostępność
Materiał

Stuprocentowa ochrona wyświetlacza

Nowoczesne, bardzo duże wyświetlacze są podatne na uszkodzenia, takie jak rysy czy stłuczenia. To defekty, które z czasem mogą obniżyć komfort użytkowania telefonu i wpłynąć na jakość wyświetlanego obrazu. Warto stosować szkła ochronne do Huawei MATE 20 Lite, które są odporne na większość czynników zewnętrznych. Dzięki twardości na poziomie 9H w 10-stopniowej skali Mohsa szkło hartowane zabezpiecza przed rysami wszelkiego rodzaju. Duża twardość uzyskiwana podczas procesu hartowania skutecznie chroni również przed stłuczeniami. Szkło absorbuje wówczas energię powstałą wskutek uderzenia i nie przekazuje jej dalej. Tym samym wyświetlacz jest bezpieczny, a na jego powierzchni nie powinien pojawić się żaden ślad upadku.

Doskonałe zabezpieczenie tyłu oraz boku smartfona

Dostepne w Mobilemania.pl etui ochronne do Huawei MATE 20 Lite są fantastycznie wykonane i gwarantują niezawodną ochronę przed większością uszkodzeń. Składają się z kilku elementów, które mają za zadanie skutecznie zabezpieczać każdą część telefonu. Zarówno tył smartfona, jak i jego krawędzie będą bezpieczne nawet podczas upadków z dużych wysokości. Bardzo precyzyjne wykonanie obudów zapewnia ścisłe połączenie między obudową ochronną do Huawei MATE 20 Lite, a samym telefonem. Dzięki temu do środka nie dostanie się ani jedno ziarenko piasku, które mogłoby zarysować powierzchnię urządzenia.

Designerskie obudowy

Wszystkie etui ochronne do Huawei MATE 20 Lite są atrakcyjne wizualnie. Modele cienkie są praktycznie niewidoczne po założeniu i spodobają się osobom lubiącym oryginalny design swojego smartfona. Egzemplarze duże i masywne będą znakomicie uzupełniać styl mężczyzn, dla których liczą się iście męskie rozwiązania oraz akcesoria. Zamykane etui będzie służyć jako podręczny portfel za sprawą przegródek na karty. Rozwiązań jest bardzo wiele i tylko od Ciebie zależy, które wybierzesz. Koniecznie chroń swój smartfon i wybierz dostępne na Mobilemania.pl etui Huawei oraz szkła ochronne.

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYQUOKKARICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020