Strona główna » Do telefonów » Akcesoria Samsung » Samsung Galaxy Note 9

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić dodatkowe środki ochrony poprzez dezyfekcję płynem antybakteryjnym wszystkich produktów i opakowań znajdujących się na naszym magazynie. Dodatkowej dezynfekcji poddawane są również WSZYSTKIE PRODUKTY I OPAKOWANIA tuż przed wysyłką do klientów przez wyznaczoną osobę.
Jednocześnie informujemy, że w obecnej sytuacji (aż do odwołania) nie ma możliwości odbioru osobistego zamówień. 

Wysyłki zamówień do paczkomatów, kurierem GLS lub Pocztą Polską odbywają się bez przeszkód.


 

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9

Akcesoria ochronne Samsung Galaxy Note 9

Zarówno tył smartfona, jak i jego przód są podatne na uszkodzenia. Tuż po uderzeniu telefonem o kant stołu czy po upadku z dużej wysokości na ekranie lub obudowie urządzenia mogą pojawić się zarysowania lub wgniecenia. Zabezpiecz się przed tym, stosując akcesoria ochronne Samsung Galaxy Note 9 takie jak obudowy, etui oraz szkła hartowane. Stwórz zestaw, który zapewni Twojemu urządzeniu skuteczną ochronę, a Tobie - spokój ducha i brak obaw przed kosztownymi naprawami. Zapoznaj się z ofertą Mobilemania.pl!


 

Najlepsze obudowy do Twojego telefonu

Dostępne w naszym sklepie etui ochronne do Samsung Galaxy Note 9 charakteryzują się znakomitą jakością. Wszystkie są perfekcyjnie dopasowane do wymiarów zewnętrznych modelu i ściśle przylegają do jego powierzchni, dzięki czemu doskonale spełniają swoją funkcję ochronną. Większość modeli jest złożona z kilku warstw, z czego jedna chroni przed skutkami upadków z wysokości, druga absorbuje niewielkie uderzenia, a trzecia - i zarazem ostatnia - jest odporna na powstawanie zarysowań. Urządzenie umieszczone w takiej obudowie jest chronione dosłownie ze wszystkich stron.
 

Design etui do smartfonów

Każda obudowa ochronna do Samsung Galaxy Note 9 dostępna w naszym sklepie to również ciekawy gadżet, który swoim wyglądem podkreśli charakter właściciela smartfona. W ofercie znajdziesz między innymi modele przeznaczone dla męskiej części klientów. Są bardzo wytrzymałe i masywne, dlatego mogą spodobać się mężczyznom pewnym siebie i twardo stąpającym po ziemi. Z kolei osobom chcącym zachować oryginalny design swojego smartfona proponujemy etui ochronne do Samsung Galaxy Note 9, które nie zmieniają wyglądu telefonu. Przeważnie są one bardzo cienkie, wykonane z półprzezroczystego materiału. Dla osób, które ponad funkcje ochronne stawiają łatwość użytkowania i w pełni oryginalny design, przygotowaliśmy obudowy wykonane z przezroczystego silikonu.
 

Praktyczne cechy szkieł hartowanych

Warto chronić również front smartfona, gdzie znajduje się delikatny wyświetlacz. Popularne kilka lat temu folie zabezpieczające cechowały się niską odpornością na uszkodzenia i pogarszały właściwości dotykowe ekranu. Hartowane szkła ochronne do Samsung Galaxy Note 9 są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Wszystkie charakteryzują się ogromną trwałością, głównie za sprawą twardości 9H w skali Mohsa. Chronią ekran przed powstawaniem rys oraz stłuczeniami, gdyż absorbują energię uderzenia. Stwórz swój zestaw składający się z etui Samsung Galaxy Note 9 oraz szkła hartowanego na Mobilemania.pl.

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBOROFONEBRAVENBUDIBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYQUOKKARICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSPLASHSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWHITESTONEWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020