Strona główna » BLOG » Ekologiczne etui na telefon to najnowszy trend w 2021 roku!

Kategorie

PolskiAngielski
  • BMW
  • puro ładowarki

Ekologiczne etui na telefon to najnowszy trend w 2021 roku!

Data dodania: 18-04-2021

Dlatego etui na telefon jest podstawowym akcesorium zarówno pod względem ochrony, jak i stylu. W jaki sposób jednocześnie zadbać o bezpieczeństwo naszego urządzenia oraz przyczynić się do poprawy jakości środowiska?

UAG Outback Bio - biodegradowalna obudowa ochronna do iPhone 11 (czarna)

 

Podstawowe funkcje etui na telefon to między innymi zapewnienie skutecznej ochrony telefonu, wygoda w noszeniu na co dzień, estetyka i wyróżniający projekt. Niestety, starając się spełnić wszystkie wymagania posiadaczy telefonów, każdego roku zużywa się w przybliżeniu 435 ton plastiku do produkcji plastikowych etui na telefony. Okazuje się, że to zupełnie niepotrzebne, albowiem od jakiegoś czasu na rynku pojawiają się etui na telefony wykonane ze skrobi kukurydzianej, słomy pszennej, lnu i innych bioplastików.

Na co zwrócić uwagę kupując ekologiczne etui na telefon

Wybór naprawdę przyjaznego dla środowiska etui na telefon może być wyzwaniem i nie wynika to z braku możliwości i asortymentu na rynku. Aby przeprowadzić Cię sprawnie przez proces poszukiwania etui na telefon, przedstawiamy kilka rzeczy, które powinieneś sprawdzić przed dokonaniem zakupu:

 
  1. Materiały wykonania

Materiały użyte do wykonania obudowy telefonu są prawdopodobnie najważniejszym czynnikiem. Jeśli materiały nie są przyjazne dla środowiska, to obudowa telefonu też taka nie będzie.

 
  1. Bez BPA

BPA to jedna z substancji chemicznych znajdujących się w plastiku i może mieć szkodliwy wpływ na nasze zdrowie. Nie powinna się więc znajdować w ekologicznych etui.

 
  1. Dedykowany rozmiar

Bardzo dobrze jest znaleźć ekologiczne etui na telefon, ale jeśli nie będzie dedykowane do twojego telefonu, będzie bezużyteczne. Przed zakupem upewnij się, że dokładnie sprawdzisz etui pod kątem dopasowania do posiadanego modelu smartfona.

 
  1. Różnorodność projektów

Ekologiczne etui są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Oznacza to, że ​​masz kilka opcji dopasowanych do Twoich potrzeb. Ekologiczne etui wcale nie oznacza, że nie może być kolorowe i ciekawie zaprojektowane.

UAG Outback Bio obudowa biodegradowalna na iPhone 12 / 12 PRO (Olive)1

Ekologiczne etui na telefon - modele godne uwagi

Plastikowe etui na telefony nie może ulegać biodegradacji. Według ostatnich danych liczy się wyrzucanie na świecie około 1,5 miliarda etui każdego roku. To duże zanieczyszczenie plastikiem i spory problem. Ale jeśli obudowy telefonów są zamiast tego wykonane z naturalnych, odnawialnych materiałów, mogą ulegać biodegradacji i są o wiele bardziej przyjazne środowisku. Na przykład UAG Outback Bio obudowa biodegradowalna na iPhone 12 / 12 PRO jest w 100% ekologiczne. Etui wykonane zostało wyprodukowane z przyjaznych środowisku materiałów. Dzięki temu produkcja etui nie wiązała się z wykorzystaniem plastiku, który w środowisku się nie rozkłada. Minimalistyczny i ekologiczny design oraz kompatybilność ze standardem QI (ładowanie bezprzewodowe) sprawia, że etui w żaden sposób nie ustępuje obudowom “tradycyjnym”.

 

UAG Outback Bio biodegradowalne etui do iPhone 11 czarne w czarnej odsłonie to przede wszystkim biodegradowalne etui, które skutecznie ochroni Twój smartfon. Etui zostało wykonane z materiałów nadających się do recyclingu. Wykorzystano również atrament na bazie soi.

 

Etui UAG BIO dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych i dopasowane do wielu modeli smartfonów dostępnych na rynku. Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób możesz przyczynić się do poprawy jakości naszej planety, zacznij od małych rzeczy i akcesoriów! Sięgnij po etui dostępne w naszej ofercie i wybierz ekologiczne akcesoria, dzięki którym zapewnisz odpowiednie bezpieczeństwo swojemu urządzeniu.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BLOG
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2021
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu