Strona główna » Audio - Video » Głośniki bezprzewodowe

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Głośniki bezprzewodowe

Głośniki bezprzewodowe

Ulubiona muzyka z bezprzewodowego głośnika bluetooth

Głośniki bezprzewodowe to niezastąpione urządzenie podczas spotkania w gronie znajomych, wspólnego ogniska czy grillowania lub po prostu chwili relaksu w zaciszu własnego domu czy mieszkania.
Nowoczesne i innowacyjne technologie nie ominęły przenośnych źródeł dźwięku jakimi są głośniki bluetooth. Dostępne w naszej ofercie produkty to klasa sama w sobie. Głośniki przenośne o niewielkich gabarytach - idealne do schowania w plecak i zabrania ze sobą np. na wycieczkę. Większe modele, również z wbudowanym powerbankiem, pozwolą nam cieszyć się doskonałym brzmieniem przez wiele godzin a dodatkowo w awaryjnej sytuacji podładują naszego smartfona.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Kompatybilność
Pojemność baterii

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYRICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHURBAN ARMOR GEARVRS DESIGNWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020