Strona główna » Rozrywka » Zdalnie sterowane

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić dodatkowe środki ochrony poprzez dezyfekcję płynem antybakteryjnym wszystkich produktów i opakowań znajdujących się na naszym magazynie. Dodatkowej dezynfekcji poddawane są również WSZYSTKIE PRODUKTY I OPAKOWANIA tuż przed wysyłką do klientów przez wyznaczoną osobę.
Jednocześnie informujemy, że w obecnej sytuacji (aż do odwołania) nie ma możliwości odbioru osobistego zamówień. 

Wysyłki zamówień do paczkomatów, kurierem GLS lub Pocztą Polską odbywają się bez przeszkód.


 

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Zdalnie sterowane

Zapomnij o długich kablach z joystickiem na końcu. Nadeszła era zdalnego sterowania. By w pełni cieszyć się z najnowszych osiągnięć techniki wystarczy telefon lub tablet. Zmiana ta dotknęła także zabawki, dzięki czemu najmłodsi i nieco starsi amatorzy gadżetów mogą liczyć na niezapomniane przygody.


 
Podkategorie
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Dostępność

Odkryj świat nowych technologii

Każda era ma swoich bohaterów. Kilkadziesiąt lat temu cieszyliśmy się z zabawek, które w jakikolwiek sposób poddawały się naszym komendom. Świat jednak idzie do przodu, a branża zabawek biegnie na czele tego wyścigu. Zdalnie sterowane gadżety są obecnie sklepową normą. Zaskakiwać może przede wszystkim ich różnorodność. W ofercie sklepów znajdziecie zarówno proste zabawki edukacyjne, interaktywne gry dla całych rodzin, czy też efektowne gadżety w postaci robotów, które zrobią wrażenie na znajomych.

Kiedyś ulubionych bohaterów oglądaliśmy jedynie z ekranów telewizorów i kin. Obecnie inteligentne, zdalnie sterowane zabawki sprawiają, że możemy się w nich wcielać lub być ich wspólnikami. Co więcej na rynku pojawiło się wiele gadżetów o różnych przeznaczeniach, także tych ekstremalnych. Wystarczy wspomnieć tutaj chociażby o zestawach do wyczynowej lub szybkiej jazdy, które skutecznie podniosą poziom adrenaliny.

Świadomy wybór – więcej radości

Nie trzeba być ekspertem, aby wybrać zabawkę. Techniczne aspekty różnych rozwiązań lepiej pozostawić producentom. Dzięki temu zamiast przeszukiwać setki różnych stron i odwiedzać dziesiątki sklepów, w krótkim czasie wybierzemy optymalną zabawkę. W końcu to my, jako klienci, najlepiej wiemy, co ucieszy nasze dzieci lub nas samych. Nie mniej, przed rozpoczęciem poszukiwań, warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań, by z wyboru być jak najbardziej zadowolonym. Dla przykładu przyjrzymy się, na co zwrócić uwagę, gdy nasze zainteresowanie budzą zdalnie sterowane auta. W tym przypadku większe nie znaczy 1lepsze. Skala ma oczywiście znaczenie, bo większy rozmiar sprawia bardziej autentyczne wrażenie, lecz z drugiej jednak strony, zależnie od miejsca zabawy, może okazać się, że nieco mniejsza zabawka znacznie lepiej sprawdzi się w bloku. Warto zwrócić także uwagę na konstrukcję, zasięg, sterowanie, zasilanie i prędkość pojazdu. Podsumowując, szukając zdalnie sterowanych gadżetów, przede wszystkim odpowiedzmy sobie na pytanie, czego po nich oczekujemy.

Zabawki, które łączą

Już dawno przełamano stereotypy dotyczące zabawek. Nikogo nie dziwi, gdy po zabawki sięgają osoby dorosłe. To świetny pomysł na wieczorny relaks lub spędzenie czasu z przyjaciółmi. To również naturalny most łączący pokolenia. Sterowany smartfonem sphero robot da równie wiele radości amatorom dobrej zabawy w każdym wieku i często pomoże znaleźć wspólny język z dzieckiem. To też szansa na rozwijanie umiejętności swojej pociechy na wielu polach. Warto uświadomić sobie, że zdalnie sterowane zabawki to nie tylko samochody i drony, bo to właśnie one najczęściej pierwsze przychodzą na myśl. To informacja ważna, bo coraz częściej tego typu gadżety spełniają także funkcje edukacyjne i rozwojowe. Wystarczy tutaj wspomnieć np. o Sphero Spidermanie. Ten zabierze dziecko w podróż po świecie fantasy bez wychodzenia z domu. Nasze pociechy wspólnie z popularnym bohaterem przeżyją niezapomniane przygody, w które będą musiały, czynnie się włączyć. To naturalna pomoc w rozwoju dziecka poprzez zabawę i okazja do rodzinnego spędzenia czasu, a więc korzystają na tym wszyscy.

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBOROFONEBRAVENBUDIBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYQUOKKARICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSPLASHSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWHITESTONEWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020