Strona główna » Do telefonów » Akcesoria Samsung » Samsung Galaxy S7 Edge

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić dodatkowe środki ochrony poprzez dezyfekcję płynem antybakteryjnym wszystkich produktów i opakowań znajdujących się na naszym magazynie. Dodatkowej dezynfekcji poddawane są również WSZYSTKIE PRODUKTY I OPAKOWANIA tuż przed wysyłką do klientów przez wyznaczoną osobę.
Jednocześnie informujemy, że w obecnej sytuacji (aż do odwołania) nie ma możliwości odbioru osobistego zamówień. 

Wysyłki zamówień do paczkomatów, kurierem GLS lub Pocztą Polską odbywają się bez przeszkód.


 

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 Edge

Akcesoria ochronne Samsung Galaxy S7 Edge

Niektóre smartfony charakteryzują się bardzo delikatną budową oraz podatnością frontu na powstawanie rys. Coraz większa ilość zarysowań oraz ubytków w obudowie skutecznie zmniejsza radość z użytkowania smartfona. Zabezpiecz się przed tym! W Mobilemania.pl dostępne są znakomite akcesoria ochronne do Samsung Galaxy S7 Edge, takie jak obudowy, etui oraz szkła hartowane. Połączenie tych akcesoriów GSM skutkuje praktycznie stuprocentowym zabezpieczeniem każdego smartfona. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!


 

Doskonałe szkła hartowane

Modne niegdyś folie zabezpieczające były popularne ze względu na dużą dostępność oraz niską cenę. Miały jednak wiele wad. Były podatne na powstawanie rys i w żaden sposób nie chroniły wyświetlacza przed głębszymi zarysowaniami. Co więcej, pokryty nimi ekran wciąż był podatny na stłuczenia oraz ubytki. Hartowane szkła ochronne do Samsung Galaxy S7 Edge są pozbawione tych wad i prezentują wysoki poziom zabezpieczenia. W procesie hartowania szkło zyskuje ogromną twardość ocenianą na 9H w skali Mohsa, dzięki czemu chroni przed rysami, a także absorbuje energię powstającą wskutek uderzenia o twardą podłogę czy kant stołu.

Po nałożeniu na ekran szkła hartowanego właściwości wyświetlacza nie zmieniają się, a sama jego aplikacja jest bardzo prosta. Szkło jest bardzo twarde, dzięki czemu łatwo je nałożyć i usunąć spod spodu pęcherzyki powietrza. Z naklejeniem szklanej warstwy ochronnej poradzi sobie praktycznie każdy użytkownik smartfona. Warto jednak to zrobić w czystym pomieszczeniu, gdzie nie ma kurzu unoszącego się w powietrzu.
 

Funkcje i zalety etui ochronnych

Stosując obudowy ochronne do Samsung Galaxy S7 Edge w pełni zabezpiecza się telefon przed wystąpieniem większości uszkodzeń oraz zarysowań. Modele o najwyższym stopniu ochrony skutecznie chronią zarówno tył smartfona, jak i jego boki. Są stworzone z twardych materiałów, a dzięki precyzyjnemu wykonaniu ściśle przylegają do urządzenia. W niektórych modelach powierzchnia z przodu nieco odstaje na wysokość i tym samym w pewnym stopniu zabezpiecza także front. Jednak w ofercie znajdują się również modele wręcz niewidoczne po założeniu. Takie etui ochronne do Samsung Galaxy S7 Edge są bardzo cienkie i perfekcyjnie dopasowane do wymiarów obudowy smartfona. Nie zmieniają jego designu, a wręcz go podkreślają. Dzięki temu są znakomitym wyborem dla osób, które lubią oryginalny wygląd swojego telefonu i nie chcą go przykrywać.

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUDIBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYQUOKKARICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSPLASHSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWHITESTONEWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020