Strona główna » Do telefonów » Akcesoria Huawei » Huawei P20 Pro

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Huawei P20 Pro

Huawei P20 Pro

Akcesoria ochronne Huawei P20 Pro

Odpowiednie zabezpieczenie telefonu ma duże znaczenie dla jego żywotności, a poza tym zapobiega przed przypadkowym stłuczeniem lub innymi uszkodzeniami mechanicznymi. W sklepie internetowym Mobilemania.pl znajdują się wysokiej klasy akcesoria ochronne do Huawei P20 Pro, które łączą w sobie wysokiej klasy wykonanie z funkcjonalnością oraz estetycznym wyglądem. Wśród nich dostępne są zarówno obudowy czy etui, jak i szkła ochronne w korzystnych cenach, dzięki czemu każdy klient może dobrać odpowiednie rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty!


 

Dlaczego warto zaopatrzyć się w szkło hartowane?

W codziennym użytkowaniu smartfona zdarzają się czasami nieprzewidziane sytuacje, które mogą doprowadzić do poważnych uszkodzeń telefonu i narazić właściciela na niepotrzebne koszta. Szkło hartowane to obecnie jedno z najpopularniejszych rozwiązań, stosowanych w celu zapewnienia skutecznej ochrony przed ewentualnym stłuczeniem ekranu oraz naruszeniem wyświetlacza. Dzięki zastosowaniu szkła o dużej twardości, a także specjalnemu wytapianiu i hartowaniu go w substancjach chemicznych, doskonale przylega do ekranu, a przy tym nie utrudnia korzystania z funkcji smartfona.

Hartowane szkło mimo dużej wytrzymałości jest wyjątkowo cienkie, dzięki czemu niemal zupełnie nie widać go na telefonie. Dzięki dużej odporności na zabrudzenia, smartfon prezentuje się niezwykle estetycznie. Dużą zaletą tego rozwiązania jest również wytrzymałość na zarysowania przez różnego rodzaju ostrzejsze przedmioty mogące znajdować się w torebce lub kieszeni, takie jak klucze, zamki czy monety. W sklepie internetowym Mobilemania.pl dostępne są wysokiej klasy szkła ochronne do Huawei P20 Pro sprawdzonych producentów. Wśród nich dostępna jest wersja kompatybilna z etui, co umożliwia kompleksowe zabezpieczenie telefonu.

Jaką obudowę ochronną wybrać na smartfon Huawei P20 Pro?

Etui do telefonów zaliczają się do jednych z najchętniej wybieranych akcesoriów GSM, gdyż w wielu przypadkach, są w stanie uchronić przed różnymi rodzajami szkód mogących nastąpić w następstwie upadku sprzętu. Przed zakupem jednego z modeli warto jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Jedną z nich jest materiał wykonania, który powinien być twardy, a przy tym elastyczny. Duże znaczenie ma również budowa - nieco wystające kanty obudowy ochronnej mogą zamortyzować upadek nawet z większej wysokości.

Obecnie na rynku znajduje się wiele rozmaitych propozycji etui, dzięki czemu każdy z łatwością dobierze odpowiednią propozycję dostosowaną do indywidualnych potrzeb oraz gustu. W sklepie internetowym Mobilemania.pl znajdują się zarówno klasyczne obudowy ochronne do Huawei P20 Pro z przezroczystego materiału, jak i stylowe propozycje w eleganckim kolorze czy zdobione metalicznymi elementami ze srebra. Wszystkie modele łączą w sobie wysokiej klasy tworzywa z funkcjonalną, lekką konstrukcją zapewniającą skuteczną ochronę przed uszkodzeniami, bez utrudniania korzystania z funkcji smartfona.

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYQUOKKARICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020