Strona główna » Do telefonów » Akcesoria Huawei » Huawei P20

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Huawei P20

Huawei P20

Akcesoria ochronne Huawei P20

Nowoczesne smartfony pełne zaawansowanej technologii są bardziej komfortowe w użytkowaniu, ale niestety mniej odporne na uszkodzenia powstałe w wyniku upadków. W Mobilemania.pl oferujemy doskonałe akcesoria ochronne do Huawei P20, takie jak obudowy, etui oraz szkła hartowane. Wszystkie charakteryzują się wysoką jakością, która zapewnia wiele lat użytkowania i pełną ochronę Twojego urządzenia. Sprawdź je wszystkie i zamów już dziś!


 

Modne i designerskie obudowy

Etui ochronne do Huawei P20 dostępne na Mobilemania.pl charakteryzują się nadzwyczajną jakością. Modele masywne i bardzo wytrzymałe wyróżniają się doskonałymi właściwościami ochronnymi, z kolei te cienkie i subtelnie podkreślą atrakcyjny design urządzenia. Jednak wszystkie, niezależnie od rodzaju i zastosowanych rozwiązań, fantastycznie spełniają swoje zadanie polegające na zabezpieczeniu umieszczonego wewnątrz smartfona. Każdy egzemplarz został precyzyjnie wykonany i jest idealnie dopasowany do telefonu, dzięki czemu do przestrzeni pomiędzy smartfonem a obudową nie dostaną się ziarenka piasku czy kurz, które mogą zarysować tył obudowy.

Skuteczna i pełna ochrona

Wszystkie obudowy ochronne do Huawei P20 powstały w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne w dziedzinie ochrony. Modele masywne oferują praktycznie stuprocentowe zabezpieczenie smartfona podczas upadku z wysokości sięgających kilku metrów. Składają się z twardego szkieletu, który nie odkształca się nawet podczas mocnego uderzenia. Wersje cieńsze typu "slim" eksponują oryginalny design smartfona i nie zmieniają jego wyglądu. Są przeznaczone dla osób, które cenią proste, minimalistyczne rozwiązania. Z obudowy silikonowej z pewnością skorzystają klienci, którym zależy na zwiększonej przyczepności urządzenia do dłoni oraz niewidoczną ochronę przed zarysowaniami. Takie egzemplarze są praktycznie niezauważalne po założeniu.

Zabezpieczony wyświetlacz to połowa sukcesu

Warto chronić nie tylko tył smartfona. Modne kiedyś folie zabezpieczające charakteryzowały się miękką powierzchnią, która nie stanowiła bariery dla głębszych rys. Nowoczesne hartowane szkła ochronne do Huawei P20 są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. W procesie hartowania uzyskały nadzwyczajną twardość poziomie 9H w 10-stopniowej skali Mohsa. Twardością przewyższa je jedynie oszlifowany diament! Dzięki temu szkło hartowane jest w pełni odporne na działanie większości materiałów takich jak tworzywa sztuczne czy metal. Chroni także przed rozbiciem. Pochłania całą energię powstałą wskutek uderzenia smartfonem o twarde podłoże i nie przekazuje jej dalej.

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYRICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020