Strona główna » Do telefonów » Akcesoria Huawei » Huawei MATE 10

Kategorie

PolskiAngielski

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
  • puro ładowarki
  • paczka RUCH

Huawei MATE 10

Huawei MATE 10

Akcesoria ochronne do Huawei MATE 10

Na Mobilemania.pl znajdziesz znakomite akcesoria ochronne do Huawei MATE 10, takie jak ciekawe i trwałe obudowy oraz etui, a także bardzo wytrzymałe szkła hartowane o rewelacyjnych właściwościach. Wszystkie te elementy skutecznie zabezpieczą Twój model telefonu przed uszkodzeniami, a także odmienią jego wygląd i wpłyną na zwiększenie przyczepności urządzenia do dłoni. Koniecznie stwórz cały zestaw ochronny!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Kompatybilność

Designerskie i ciekawe obudowy

W Mobilemania.pl oferujemy między innymi nowoczesne obudowy ochronne do Huawei MATE 10. Wszystkie egzemplarze są wykonane z najlepszych materiałów i charakteryzują się wysoką odpornością, dzięki czemu zapewniają skuteczną ochronę umieszczonego w nich smartfona. Modele masywne znakomicie zabezpieczają urządzenie nawet podczas upadku z kilku metrów, a za sprawą wysokich krawędzi bocznych, które wystają nieco ponad powierzchnię ekranu, często chronią także front telefonu. Prezentowane na tej podstronie etui ochronne do Huawei MATE 10 są również przyczepne, dzięki czemu zmniejszają ryzyko wyślizgnięcia się telefonu z dłoni.

Odporne i trwałe szkło hartowane

Popularne kiedyś folie zabezpieczające były cenione między innymi za niską cenę. Słabo jednak chroniły przed rysami. Hartowane szkła ochronne do Huawei MATE 10 to nowocześniejsze i zdecydowanie lepsze rozwiązanie. Dzięki procesowi hartowania szkło zyskuje twardość 9H w 10-stopniowej skali Mohsa. Oznacza to, że można je zarysować tylko i wyłącznie wyszlifowanym diamentem! Dzięki temu jest w pełni odporne na większość zarysowań powstałych wskutek bliskiego kontaktu z ostrymi narzędziami, monetami czy nawet scyzorykiem. Jednak funkcje szkła ochronnego wykraczają poza ochronę przed rysami, gdyż zabezpiecza ono ekran telefonu również przed stłuczeniem. Absorbuje całą energię powstałą wskutek uderzenia smartfonem o twarde podłoże i nie przekazuje jej dalej.

Pełna ochrona Twojego telefonu

Warto już dziś zamówić oferowane w Mobilemania.pl akcesoria ochronne do Huawei MATE 10. Obudowy ochronne znakomicie zabezpieczą boki oraz tył smartfona i to zarówno przed zarysowaniami, jak i przed stłuczeniami. Z kolei szkło hartowane doskonale ochroni ekran smartfona. Zestaw złożony z tych elementów zapewnia praktycznie pełną ochronę i zachowanie dobrego stanu urządzenia mimo upływu lat użytkowania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą akcesoriów ochronnych dedykowanych Twojemu modelowi smartfona. Na pewno znajdziesz u nas coś w sam raz dla siebie.

ADIDASAlcoDigitalAPPLEARTWIZZBASEUSBELLABEATBENKSBMWBOOQBRAVENBUGATTIBUILTCANVASLIFECASEOLOGYCATALYSTCONTINENTCRONGDEEPERDUX DUCISELARIeTIGEREVE SYSTEMSFERRARIFUSE CHICKENGAMDIASGEAR4GHOSTEKGOOGLEGRIFFINGUESSHUAWEIiDEAL OF SWEDENiGRIPiHEALTHINCASEINCIPIOINFLATE-A-MALSINNERGIEINTEGRALiOTTIEISMARTALARMITSKINSJUST MOBILEKANEXKARL LAGERFELDKENUKNOMOKOOMUSLAUTLIFEPROOFMARVOMERCEDESMiOMiPOWMOMAXMOPHIEMOSHIMOVIOMSVIIMUJJONATIVE UNIONNext-ConceptNOKIANORDIC ELEMENTSOBLIQOLLOCLIPONAGOFLYOSMOOTTERBOXPHILIPSPLANTRONICSPUROPUSHEENQARDIOQUIRKYQUOKKARICHMOND & FINCHRINGKESAMSUNGSEEK THERMALSPECKSPHEROSPIGENSTILGUTSTMSUPCASETECH-PROTECTTESOROTHORTKB HOMETrackRTUCANOTWELVE SOUTHUAG (URBAN ARMOR GEAR)VRS DESIGNWILDMANX-DORIAX-ONEXIAOMIXTRACXVIDAYANOSIKZAGGZENSZIPATOZIZO
Wszystkie prawa zstrzeżone MOBILEMANIA 2020